Kurumsal

Hakkımızda

Deneyimlerimizle hizmet verdiğimiz alanda ‘fark yaratma’ amacıyla hareket etmekteyiz. Projelerimizde şehrimizin en başarılı mimar ve mühendisleri ile çalışarak, kaliteden ödün vermeksizin zamanında bitirilmesini ve ortaya çıkacak müşteri memnuniyetinin gelecekteki işlerimiz için referans teşkil etmesini sağlamayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Yüksek sorumluluk duygusu, tecrübe, kalite bilinci ve iş ahlakı ile değerlerimizi harmanlayarak en kusursuzu inşaa etmek için çalışmaktayız.

Misyonumuz

İnşaat sektöründe temel esas olan emniyet, estetik ve ekonomi döngüsünü prensip kabul ettik. Bu prensiple gelişmekte olan teknolojiyi ve mimariyi sektöre yansıtmak, maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak ana hedefimizdir.

hakkimizda-gorsel

NEDEN SOYDAŞLAR ?

 

10 yıllık tecrübemiz ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda bütçenize uygun, güvenli, rahat, deprem yönetmeliğine uygun yaşam alanları inşaa ediyoruz. Birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirmeniz için sizlere satış danışmanlarımız ile yol gösteriyoruz. İşimizi takip ediyor ve memnuniyetiniz için elimizden geleni yapıyoruz.